Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kurallarimiz
#1
[Resim: i21472bobqqh.png]

Forum Kurallarimiz

1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!
8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.
9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image'ler dışında image kullanılamaz. Imzalara image eklenemez.
10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
11- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
12- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
13- Veritabanı arızalarına yol açtığı için Gecerli E-.Mail adresi olmayanlarin üyelikleri silinmektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir.
14- Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır. Crack, warez, mp3 vs...
15- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.
16- Üye olurken şifreniz en az 8 karekterden(harf,rakam veya işaretden) oluşmalidir.
17- Üye olurken Bu şifrenizin en az 1 karekteri kücük harf(a,b,c..) den oluşmalidir.
18- Üye olurken Bu şifrenizin en az 1 karekteri Büyük harf(A,B,C,..) den oluşmalidir.
19- Üye olurken Bu şifrenizin en az 1 karekteri (-,*,(,@..gibi ) işaretden oluşmalidir.
20- Üye olurken Bu şifrenizin en az 1 karekteri Rakamlardan(1,2,3,..) den oluşmalidir.


21-APPZ Programlar YASAL UYARI!

1. Boardumuzda ki APPZ Programlar Tanitim Amaciyla Konulmustur!
24 Saat içerisinde Silinmesi Gerekmektedir..!
2. Aksi Takdirde Dogabilecek Her Türlü Yasal Yaptirimlardan efsane1turk.net Sorumlu Degildir..!
3.AppZ yararlanan her Üyemiz bu anlasmayi okumus ve kapul etmis sayilir !! Dogabilecek bütün Yasal sorumlar üyemize aittir!!
4. Lütfen APPZ programlari Kauflardan Ve Marketlerden Satin Aliniz..!

22-Mp3'ler YASAL UYARI !

1. Boardumuzda ki Mp3'ler Tanitim Amaciyla Konulmustur! 24 Saat Icerisinde Silinmesi Gerekmektedir..!
2. Aksi Takdirde Dogabilecek Her Türlü Yasal Sorumluluktan efsane1turk.net Board ve Sponsorlarimiz Sorumlu Degildir..!
3. Lütfen Sanatcilari Desteklemek Icin Müzik Marketlerden Albümlerini Satin Aliniz..!


23-Filimler YASAL UYARI!

1. Boardumuzda ki Filimler Tanitim Amaciyla Konulmustur! 24 Saat içerisinde Silinmesi Gerekmektedir..!
2. Aksi Takdirde Dogabilecek Her Türlü Yasal Yaptirimlardan efsane1turk.net Sorumlu Degildir..!
3.Filmlerden yararlanan her Üyemiz bu anlasmayi okumus ve kapul etmis sayilir !! Dogabilecek bütün Yasal sorumlar üyemize aittir!!
4. Lütfen Filimleri Kauflardan Ve Marketlerden Satin Aliniz..!


efsane1turk.net Board Yönetimi
Alıntı
#2
:Kirmizi-ISIK_S
U y a r ı
:Kirmizi-ISIK_S
Hukuksal tartışma olmaması nedeniyle, eğer herhangi bir hükümet, polis, araştırma, Korsanlıkla Mücadele Gurubu, RIAA, MPAA, Universal, Fox, Warner Bross, başka herhangi yayınevi veya Kitapevi Şirketi, veya Kitap üreticisi veya dağıtıcısı şirket veya grup, veya herhangi ilgili bir gruba bağlı ya da bunlardan birisinin resmi çalışanı iseniz, bu WEB sitesine GİREMEZ ve bu siteden dosyalar İNDİREMEZSİNİZ.

-_Pfeils-Red

Eğer siteme girerseniz, bu kurallara karşı gelmiş ve 1995 yılında Bill Clinton tarafından imzalanan 431.322.12 kodlu İnternet Mahremiyeti anlaşmasını ihlal etmişsiniz demektir. Ve buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, benim Internet Sağlayıcı Servisimi ve/veya servislerimi veya şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün ULUSLARARASI İNTERNET KURALLARI VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARINA GÖRE bu site içeriği hakkında, site, site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

-_Pfeils-Red

Buradan sonra koşulları kabul ederek SİTE ’ye girdiğiniz takdirde, yukarıda belirtilen her şeyi kabul etmiş sayılırsınız, aksi takdirde, BU SİTEYİ HEMEN TERKEDİP DAHA İLERİYE DEVAM ETMEYİNİZ!

-_Pfeils-Red

Bu sitede yazanların görüşleri ve fikirleri bu sitenin durumu, yapısı ve görüşlerini yansıtmamaktadır ve reklam ya da ürün onaylayıcı amaçlarla kullanılamaz. Buradan siteye devam etmekle, açıkça ve bilerek yukarıda belirtilen tüm kuralları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bu sitenin tüm içeriğinin yerel, ulusal ve uluslararası yasalara uygunluğunu onaylamış sayılırsınız. Bu siteye girmekle yukarıdaki tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde şimdi bu WEB sitesini terk etmelisiniz.

-_Pfeils-Red

Eğer benim haklarımı anlıyor ve onları kabul ediyorsanız bu demektir ki sitemde gördüğünüz her hangi bir şey özeldir ve görünmemelidir. Bu bana ait kişisel WEB serverdir ve başkasına ait değildir. Lütfen sitemi terk ediniz.

-_Pfeils-Red

Bu sitenin sunduğu hiçbir şey, ya da olanak için sorumluluk almıyor ve kabul etmiyorum. Bu siteden öğrenilen herhangi yanlış ve sahte bir şey hiçbir şekilde hiç kimseye ve hatta bana karşı bile kullanılamayacaktır.

-_Pfeils-Red

Bu siteden elde ettiği herhangi bir şey ile yasal olmayan işler yapanlar yasalar karşısında bireysel olarak sorumludurlar ve hiçbir şekilde sitem ya da içeriği hiçbir şekilde taraf olamaz ve gösterilemez.

-_Pfeils-Red

Bizimle paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.


Alıntı
#3
Teşekkür ederim paylaştığın için ellerine sağlık.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi